Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to obecnie standard na całym świecie. Stają się naszym nieodłącznym kompanem i towarzyszą nam gdziekolwiek jesteśmy.
W Hotelgram jesteśmy świadomi tego faktu. Dlatego stworzyliśmy kilka aplikacji: dla Ciebie, dla Twoich pracowników, i dla Twoich klientów. Pomogą one w codziennym zarządzaniu biznesem i sprawią, że będzie bardziej efektywny.

Alfred

Alfred przeprowadzi Twojego klienta przez cały proces rezerwacji, check-in online, zamówienie dodatkowych usług, i inne. Goście mogą też opłacić w nim pobyt, uzyskać informacje o atrakcjach turystycznych w okolicy, i inne wskazówki.
Więcej informacji

Recepcja w telefonie

Aplikacja mobilna PMS od Hotelgram to idealne narzędzie do pracy w terenie. Nie ma znaczenia, czy jesteś na wakacjach, czy w podróży służbowej, dostęp do laptopa nie jest konieczny. Aplikacja pozwoli na codzienną kontrolę rezerwacji w Twoim obiekcie, poinformuje Cię o nowych rezerwacjach, pokaże dostępne pokoje oraz statystyki sprzedaży; możesz w niej dodawać i edytować rezerwacje, skontaktować się z klientem itp..
Więcej informacji

Housekeeping

Aplikacja Housekeeping będzie ważnym narzędziem pracy dla zespołu sprzątającego. Jest ona połączona z programem recepcyjnym PMS Hotelgram i umożliwia intuicyjne generowanie listy pokoi do inspekcji dla konkretnych pracowników, a także raportowanie usterek i postępu prac.
Więcej informacji
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na to. Więcej informacji o cookies..