Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne to obecnie standard na całym świecie. Stają się naszym nieodłącznym kompanem i towarzyszą nam gdziekolwiek jesteśmy.
W Hotelgram jesteśmy świadomi tego faktu. Dlatego stworzyliśmy kilka aplikacji: dla Ciebie, dla Twoich pracowników, i dla Twoich klientów. Pomogą one w codziennym zarządzaniu biznesem i sprawią, że będzie bardziej efektywny.

Alfred

Alfred przeprowadzi Twojego klienta przez cały proces rezerwacji, zameldowanie online, zamówienie dodatkowych usług, i inne. Goście mogą także opłacić w niej rezerwację, uzyskać informacje o atrakcjach turystycznych w okolicy, i inne wskazówki.
Więcej informacji

Recepcja w telefonie

Aplikacja mobilna PMS od Hotelgram to idealny pomocnik, kiedy pracujesz w terenie. Nie ma znaczenia, czy jesteś na wakacjach, czy w podróży służbowej, dostęp do laptopa nie jest konieczny. Aplikacja pozwoli na codzienną kontrolę rezerwacji w Twoim obiekcie. Poinformuje Cię o nowych rezerwacjach, możesz sprawdzić dostępne pokoje, dodać czy edytować rezerwację, skontaktować się z klientem, i wiele innych.
Więcej informacji

Housekeeping

Aplikacja Housekeeping będzie ważnym narzędziem dla zespołu sprzątającego. Jest ona połączona z programem recepcyjnym i umożliwia intuicyjne generowanie listy pokoi do inspekcji dla konkretnych pracowników, a także raportowanie usterek i postępu prac.
Więcej informacji
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na to. Więcej informacji o cookies..