System recepcyjny

Hotelgram stanie się sercem Twojego biznesu. Jest to system recepcyjny, który pozwoli Ci na zarządzanie rezerwacjami na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca na świecie! Gdziekolwiek jesteś, Hotelgram oszczędzi Twój czas i ułatwi codzienną pracę.

System recepcyjny

Najczęściej wykonywane operacje są zawsze dostępne prawym przyciskiem myszy. Wystawiaj dokumenty i płatności bezpośrednio z rezerwacji. Zarejestruj gości i firmy i wykorzystaj te dane do zautomatyzowanego e-mail marketingu.

Darmowa konsultacja

Przejrzysty kalendarz rezerwacji

Jedno miejsce, w którym masz przejrzysty przegląd wszystkich rezerwacji. Możesz je łatwo przenosić, wydłużać i skracać, po prostu przeciągając myszą. Możesz pomieścić gościa jednym kliknięciem. Możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat rezerwacji po najechaniu myszką bez konieczności otwierania rezerwacji. Ponadto można rejestrować niewielki ruch, dzięki czemu można również zarządzać rezerwacjami stolików w restauracjach, na boiskach sportowych lub w centrum odnowy biologicznej.

Przejrzysty kalendarz rezerwacji

Tablica

Uzyskaj pełny przegląd swojego hotelu za pomocą jednego kliknięcia, gdy tylko usiądziesz przed komputerem rano. Sprzedaż, RevPar, nowe rezerwacje ADR, wszystko wyraźnie w jednym miejscu.

Tablica

Nie musisz już myśleć o obowiązkach legislacyjnych

Automatyczny raport do GUS, raport zmiany na kasie i raporty pobranych płatności.

GUS logo
KSIĘGA GOŚCI

Raporty - dane, które działają dla Ciebie

Panel managerski wygeneruje dla Ciebie wiele różnych kombinacji raportów rezerwacji, obłożenia, czy finansowych, np.: kanały przynoszące największe zyski, najczęściej wybierana metoda płatności , wyprzedzenie, z jakim goście rezerwują.

Raporty

Integracja

Hotelgram możesz łatwo połączyć z ponad 35 innymi usługami i narzędziami, takimi jak bramka płatności PayU, 15 różnych systemów księgowych, 5 różnych systemów zarządzania dostępem do pokoju, czy systemy gastronomiczne. Napisz do nas, jeśli na liście nie znajdziesz interesującego Cię rozwiązania

Wszystkie integracje
Integracja

Miej kontrolę nad biznesem w podróży

Zarządzaj rezerwacjami na smartfonie czy tablecie. Hotelgram Więcej o aplikacji mobilnej PMS PMS pomoże Ci sprawnie wprowadzić nową rezerwację, czy zmiany w już istniejącej. Parę kliknięć i po sprawie.

Aplikacje mobilne

Zarządzanie sprzątaniem pokoi i usterkami w telefonie

Moduł sprzątania umożliwia personelowi sprzątającemu, który jest w ciągłym ruchu, za pomocą telefonu dostęp do aktualnych informacji o pokojach.

Aplikacja mobilna Housekeeping

Faktury i płatności

Wszystkie operacje na rezerwacji w jednym oknie, gdzie wystawisz też fakturę i wprowadzisz płatność. A jeśli korzystasz z połączenia do systemu księgowego, możesz łatwo eksportować wszystkie dokumenty w odpowiednim formacie.

Faktury i płatności

Magazyn

Prowadzisz sklepik na terenie obiektu? Sprzedajesz inne usługi? Snacki, napoje, wynajem sprzętu, czy pamiątki - połącz drobną sprzedaż z kontem pokoju i wystaw jeden rachunek klientowi.

Magazyn

Automatyczna komunikacja z gościem

Udostępnij gościom check-in online w aplikacji Alfred, rób kampanie mailingowe, wysyłaj automatyczne wiadomości o rezerwacji, czy życzenia urodzinowe, a Twoi klienci zamówią dodatkowe usługi i opłacą rezerwację także za pomocą Alfreda.

Automatyczna komunikacja z gościem
Wiele więcej

Wybierz wersję Hotelgram

Niezależnie od tego, czy posiadasz mały pensjonat w górach, czy prowadzisz dużą sieć hoteli miejskich, wybierz wersję Hotelgram zgodną z wymaganiami Twojego biznesu. Wersja LITE przeznaczona jest dla mniejszych jednostek z lekką obsługą. Hotelgram PRO natomiast ułatwi pracę dużym hotelarzom i sieciom apartamentów.

 

LITE

PRO

Zarządzanie rezerwacjami potwierdzonymi oraz wstępnymi
Baza danych gości i firm
Dokumenty księgowe
Księga gości
Księga gości zagranicznych
Raporty do GUS i administracji lokalnej
Administracja stroną internetową
Historia rezerwacji (aktywność użytkowników)
Aplikacje mobline (zarządzanie rezerwacjami)
Mailing
Płatności  
Magazyn  
Rezerwacje minutowe (wellness, gastronomia, boisko, sprzęt sportowy)  
Raporty managerskie i statystyki  
Moduł Housekeeping  
Zadania  
Żródła własne i inne (etykiety rezerwacji, usług i produktów)
Wymiana walut
Kontyngenty (rezerwacje dla biur podróży)
Ważne daty
Darmowa konsultacja
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na to. Więcej informacji o cookies..