Partnerzy Hotelgram

Poniżej przedstawiamy listę partnerów, z którymi współpracujemy. Możemy połączyć Hotelgram z systemem partnerskim tak, aby nasz program recepcyjny ściśle współpracował z zewnętrznym programem restauracyjnym/systemem kontroli zamków czy programem księgowym.

Systemy księgowe

System księgowy POHODA
Pohoda logo
Kompleksowe oprogramowanie księgowe POHODA jest odpowiednie dla każdej firmy, dla płatników VAT i osób nie będących płatnikami podatku.
Money S3
Money S3
Oprogramowanie Money S3 zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia księgowości.
Księgowość online
Účetnictví on-line
UOL jest nowoczesną firmą księgową założoną w 2004 roku z ponad 1500 klientami i 19 oddziałami w Czechach i Wielkiej Brytanii. Dzięki partnerstwu możesz przesyłać dane z Hotelgram do rozliczania jednym kliknięciem.

System recepcyjny

System rezerwacji Hotelgram można podłączyć do innych systemów recepcyjnych. Możesz zobaczyć ich listę poniżej. Jeśli nie masz oprogramowania recepcyjnego, wypróbuj Hotelgram Pro.

Program recepcyjny Agnis
AGNIS s.r.o. logo
Powszechnie stosowane i niedrogie oprogramowanie czeskiej firmy Agnis s.r.o.. System do zarządzania recepcją, restauracją, kantorem i rachunkowością.
Program recepcyjny Mefisto
MEFISTO logo
MEFISTO należy do najważniejszych dostawców systemów recepcji hotelowej w Czechach.

System restauracyjny

System restauracyjny Storyous
Storyous logo
System kasowy upieczony dla gastronomii!Przyspiesz ruch, zwiększ przychody, miej wszystkie potrzebne narzędzia pod ręką.
System restauracyjny Septim
Septim logo
Kompleksowe rozwiązanie dla restauracji. Wszystkie funkcje dostosowane do Twoich potrzeb.
System kas fiskalnych Awis
Awis logo
AVIS to unikalne i kompleksowe rozwiązanie kasowe. Zapytaj jednego z ponad 300 zadowolonych klientów.
System kasowy Savarin
Savarin logo
Oferujemy kompletne rozwiązanie do obsługi restauracji. Cały system jest modułowy. Możliwe jest zatem zainstalowanie tylko niektórych jego komponentów lub stopniowe wprowadzanie systemu do poszczególnych podsystemów.

System zamków

System zamków Assa Abloy
Assa Abloy logo
ASSA ABLOY dostarcza wysokiej jakości rozwiązania do otwierania drzwi i nieustannie opracowuje innowacyjne rozwiązania, które poprawiają codzienne życie we wszystkich segmentach rynku. Te rozwiązania otwierania drzwi zapewniają większe bezpieczeństwo i wygodę.
Elektroniczny system kontroli zamków Salto
Salto logo
Cel projektu SALTO to światowej klasy system kontroli dostępu, który jest prosty w obsłudze i niezwykle wydajny, dając użytkownikom możliwość kontrolowania dostępu i zabezpieczenia wszystkich drzwi bez skomplikowanego i kosztownego okablowania. Takie rozwiązanie musi być proste w instalacji i konfiguracji, opłacalne, niezawodne, kompletne i przyszłościowe.
System zamków Onity
Onity logo
Oferujemy szeroką gamę systemów kart dostępu do kompleksowych rozwiązań w hotelach, pensjonatach i innych budynkach.
ACS-line
ACS-line logo
Kompleksowe i ekonomiczne rozwiązanie systemów kartowych dla hoteli lub dowolnego rodzaju zakwaterowania, nawet w wielofunkcyjnych budynkach lub obiektach sportowych. Oferuje eleganckie wejście do pomieszczenia, sterowanie mocą na ekranie karty, sterowanie windą, wejście na parking, sterowanie terenem sportowym, w tym szafkami w szatni.

Kioski samoobsługowe

Kioski samoobsługowe Sezam24
Sezam24 logo
Włącz autopilota w recepcji, aby uzyskać maksymalną optymalizację biznesową. Jeszcze szybszy check-in, płatności zbliżeniowe, automatyczne wypełnianie formularzy rejestracyjnych, podpis na ekranie, programowanie i wydawanie kart pokojowych.
Inteligentne kioski Smartkey
Smartkey logo
System pozwala wprowadzić automatyczną obsługę recepcji, bez konieczności ciągłej pracy manualnej. Publikuje karty gości na podstawie wysłanego numeru rezerwacji i informuje menedżera o statusie kart.
Kioski samoobsługowe Czech Kiosk
Czech Kiosk logo
Rozwiązania dla hoteli i pensjonatów - samodzielne zameldowanie i wymeldowanie. Produkt działa jako samodzielna lub powiązana samoobsługowa recepcja dla gości hotelowych.

Centrala telefoniczna

Allwin - system ewaluacji ruchu telefonicznego
Allwin logo
Program ALLWIN Plus do oceny ruchu telefonicznego posiada dwie podstawowe funkcje. Przeniesienie danych roboczych systemu z PBEX na dysk twardy. Przetwarzanie danych z oceny indywidualnej (dla linii centrali biurowej, rozszerzeń lub grup rozszerzeń), druk kont.

Skaner ID

Dzięki skanerowi ID sprawnie przeprowadzisz meldowanie klienta i unikniesz błędów w rejestrze gości. Wszystkie szczegóły są automatycznie ładowane z dowodu tożsamości do karty meldunkowej gościa w Hotelgram.

Granus
Granus s.r.o. logo
Kompleksowe rozwiązanie do meldowania oraz identyfikacji ważności dokumentu