System rezerwacyjny

RESERVATION+ ("R+") to inteligentne narzędzie rezerwacyjne, które łatwo zintegrujesz ze swoją stroną internetową. Celem nadrzędnym dobrego silnika jest konwersja (zamieniamy gości strony w gości obiektu). Dlatego nieustannie pracujemy nad naszym R+, aby pomógł widocznie zwiększyć przychody Twojego obiektu.

Połączenie online z programem recepcyjnym

Wyszukuje dostępność wolnych pokoi i odpowiednią cenę w czasie rzeczywistym, dając klientom pewność przy składaniu zamówień, zmniejszając prawdopodobieństwo równoległych zamówień w konkurencyjnych hotelach i ograniczając popyt na zarezerwowane daty.

System rezerwacyjny Hotelgram Hotelgram - R+

Elastyczne rabaty oraz ceny specjalne

Dzięki szerokiej gamie dostępnych ofert rabatowych w formularzu zamówienia, obsługuje on zakupy motywacyjne dla odwiedzających witrynę, którzy w innym wypadku nie złożyliby zamówienia (bez last minute, first minute, bez oferty bezzwrotnej, rabatów długoterminowych i innych promocji). Oprócz regularnych wydarzeń, wspiera również wykorzystanie kuponów rabatowych, na przykład w celu zwiększenia obłożenia w mniej ruchliwych sezonach.

Rabaty i ceny specjalne

Wielojęzyczny formularz (12 języków)

Mimo, że 95% Twoich klientów użyje angielskiego jako drugiego języka, nasz system rezerwacyjny zadba także o pozostałe 5%. Pomyśl o tym jako o dodatkowej rezerwacji na każdych 20 klientów. Możesz też spojrzeć na to jako na wzrost przychodów o 5%.

Wielojęzyczność

Minimalna liczba pozycji obowiązkowych

Każdy krok w formularzu R+ jest intuicyjny i wymaga jedynie podstawowych informacji o kliencie, co maksymalizuje szanse na sfinalizowanie rezerwacji przez gości Twojej strony.

Formularz rejestracyjny

Elastyczny design i responsywność

Nasz silnik rezerwacyjny łatwo adaptuje się do stron mobilnych, co zwiększy szanse na otrzymanie rezerwacji z tych źródeł. Nie stracisz już klientów, którzy używają smartphone'ów (iPhone, telefony na Androidzie/Windows Mobile/Windows Phone/Symbian) dzięki Reservation+.

Elastyczny design

Poszerza wachlarz kanałów dystrybucji

Interesuje Cię możliwość rezerwacji online poprzez portale społecznościowe? Czy chcesz reklamować się na globalnych portalach metasearch? Nie ma problemu, wiemy, że witryny hotelowe nie są jedynym miejscem, w którym goście dokonują obecnie rezerwacji. R+ może być bezproblemowo zintegrowany z Twoim profilem na Facebooku, może też połączyć Twój obiekt z Tripadvisorem.

Kanały dystrybucji

Upselling

Klienci mogą zamówić dodatkowe usługi na Twojej stronie internetowej, co zwiększy przychód z rezerwacji.

Upselling

Pakiety pobytowe

Prezentacja pakietów pobytowych zwiększy szanse na sprzedaż w niskim sezonie, aktywnie wpłynie też na spontaniczne decyzje wyjazdowe gości Twojej strony internetowej.

Pakiety pobytowe

Kalendarz dostępności

Przejrzysty graficzny kalendarz dostępności pokaże potencjalnym klientom, które pokoje są już zarezerwowane, a które dostępne do rezerwacji. Dzięki temu Twoi przyszli goście będą mieć pewność swojej rezerwacji, a Ty wyeliminujesz ewentualne duplikaty i ograniczysz ruch w terminach, kiedy obłożenie jest już pełne. Kalendarz rezerwacji połączony jest z silnikiem rezerwacji online, zatem goście strony mogą sprawnie znaleźć dostępny termin, a następnie jednym kliknięciem dokonać rezerwacji pokoju online. Mogą też przełączać widok kalendarza i rozpoczętego procesu rezerwacji, a żadne już wprowadzone do formularza dane nie znikną.

Kalendarz dostępności

Informacje dodatkowe

Inne moduły jak Cennik, Recenzje czy Mapa dostarczą klientowi dodatkowych informacji, niekiedy niezbędnych, aby podjąć trafną decyzję. Wszystko to sprawia, że proces rezerwacji na Twojej stronie jest bardzo komfortowy dla Twoich gości.

Informacje dodatkowe

Barmka płatności online

Jak uniknąć utraty klienta przed sfinalizowaniem rezerwacji online? Oferuj szeroki wachlarz metod płatności (karty kredytowe, przelew bankowy), i zachęć potencjalnych klientów do rezerwacji pokoju w stawce bezzwrotnej gwarantującej natychmiastową płatność po obniżonej cenie. Zalety są oczywiste - otrzymasz płatność za pobyt z góry, jak również zminimalizujesz możliwość anulacji i niedojazdów. Hotelgram współpracuje z wieloma sprawdzonymi dostawcami rozwiązań płatności online. Wybór należy do Ciebie, nie jest to moduł obowiązkowy, ale zdecydowanie przez nas polecany.

Barmka płatności online

Elastyczne ustawienia warunków rezerwacji

Praca nad optymalizacją obłożenia obiektu to nie tylko dbałość o atrakcyjne ceny, ale także o różne możliwości potwierdzenia i płatności za pobyt. Ustaw obowiązkową zaliczkę za pobyt w najbardziej obleganych okresach, a w niskim sezonie pozwól na przesył niezobowiązujących zapytań o nocleg.

Zamówienie obowiązkowe

Check-in online

Pozwól gościom zameldować się online w zaciszu ich własnego domu. Przyspieszy to procedurę meldunkową po przyjeździe do Twojego obiektu. Jest to ogromna oszczędność czasu tak dla pracowników recepcji jak i klienta, a to z kolei może pozytywnie wpłynąć na opinie o Twoich usługach po pobycie.

Check-in online
Zamów