Silnik rezerwacji online

To inteligentne narzędzie rezerwacyjne, które łatwo zintegrujesz ze swoją stroną internetową. Celem nadrzędnym dobrego silnika jest konwersja (zamieniamy gości strony w gości obiektu). Dlatego nieustannie pracujemy nad naszym systemem rezerwacji, aby pomógł widocznie zwiększyć przychody Twojego obiektu.

Silnik rezerwacji online

Silnik rezerwacji zoptymalizowany jest dla wszystkich urządeń. Twoi goście mogą dokonywać rezerwacji z dowolnego miejsca, a wrażenia będą takie same w ponad 10 językach.

Klienci Hotelgram otrzymują do 30 % więcej rezerwacji.

Wypróbuj

Połączenie online z programem recepcyjnym

System wyszukuje dostępność wolnych pokoi i odpowiednią ich cenę w czasie rzeczywistym, dając klientom pewność przy składaniu zamówienia, zmniejszając prawdopodobieństwo rezerwacji w konkurencyjnych obiektach noclegowych i ograniczając popyt na zarezerwowane daty.

Więcej informacji
Połączenie online z programem recepcyjnym

Minimalna liczba pozycji obowiązkowych

Każdy krok w formularzu R+ jest intuicyjny i wymaga jedynie podstawowych informacji o kliencie, co maksymalizuje szanse na sfinalizowanie rezerwacji przez gości Twojej strony.

Silnik rezerwacji online

Płatności

Jak uniknąć utraty klienta przed sfinalizowaniem rezerwacji online? Oferuj szeroki wachlarz metod płatności (karty kredytowe, przelew bankowy), i zachęć potencjalnych klientów do rezerwacji pokoju w stawce bezzwrotnej gwarantującej natychmiastową płatność po obniżonej cenie. Zalety są oczywiste - otrzymasz płatność za pobyt z góry, jak również zminimalizujesz możliwość anulacji i niedojazdów. Hotelgram współpracuje z wieloma sprawdzonymi dostawcami rozwiązań płatności online. Wybór należy do Ciebie, nie jest to moduł obowiązkowy, ale zdecydowanie przez nas polecany.

Więcej informacji
Płatności

Połączenia z innymi kanałami sprzedaży

Poprzez integrację z Hotelgram, Twój formularz rezerwacji online komunikuje się ze wszystkimi połączonymi portalami OTA, a jeśli gość dokona na którymś z nich rezerwacji, dostępność terminu jest natychmiast aktualizowana we wszystkich pozostałych.

Więcej informacji
Kanały dystrybucji

Sprzedaż usług dodatkowych

Klienci mogą zamówić dodatkowe usługi na Twojej stronie internetowej, co zwiększy przychód z rezerwacji.

Upselling

Elastyczne ustawienia warunków rezerwacji

Praca nad optymalizacją obłożenia obiektu to nie tylko dbałość o atrakcyjne ceny, ale też o różne możliwości potwierdzenia i płatności za pobyt. Ustaw obowiązkową zaliczkę za pobyt w najbardziej obleganych okresach, a w niskim sezonie akceptuj niezobowiązujące zapytania o nocleg.

Elastyczne ustawienia warunków rezerwacji

Check-in online

Praca nad optymalizacją obłożenia obiektu to nie tylko dbałość o atrakcyjne ceny, ale także o różne możliwości potwierdzenia i płatności za pobyt. Ustaw obowiązkową zaliczkę za pobyt w najbardziej obleganych okresach, a w niskim sezonie pozwól na przesył niezobowiązujących zapytań o nocleg.

Więcej informacji
Check-in online

Dlaczego co miesiąc dziesiątki nowych obiektów noclegowych wybierają Hotelgram?

Wzrost liczby rezerwacji nawet o 30 %

W zeszłym miesiącu przyjęliśmy 207 857 rezerwacji online …

… z czego 20 861 to rezerwacje bezpośrednie

Pomagamy zaoszczędzić czas 3 481 obiektom

Darmowa konsultacja
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na to. Więcej informacji o cookies..